Coś oprócz klasycznych wibratorów

Coś oprócz klasycznych wibratorów

Sex shop Kraków to miejsce, które poznajemy bardzo powoli. Nie ma co udawać, że jest inaczej. Cały czas jeszcze czujemy w stosunku do niego pewien dystans, przez co większość nas wie, że akcesoria erotyczne to między innymi wibratory, ale co poza tym jest jeszcze do naszej dyspozycji, to już raczej czarna magia. Nikt nic nie wie. Co może zainteresować mało obytą w tym temacie osobę?

Proste lalki erotyczne

Na początek można wykorzystać sex lalki. Są to zazwyczaj bardzo proste, dmuchane propozycje, które udają drugą osobę. Bardzo często udają osobę trzecią lub czwartą, ponieważ bynajmniej nie są to zabawki tylko dla osób samotnych. Jest to też rozwiązanie chociażby dla par, które marzą o trójkącie, ale nie za bardzo mimo wszystko chciałyby dopuścić do swojego łóżka kogoś innego. A tym bardziej kogoś nieznajomego. Lalka jest znakomitą alternatywą.

Proste akcesoria BDSM

BDSM to nadal temat tabu, a mimo to każdy sex shop posiada akcesoria z kategorii BDSM. Jest to po prostu szalenie przyjemna i ekscytująca zabawa, która na świecie ma niezliczone rzesze zwolenników. Nie ma w niej też absolutnie nic złego, ponieważ BDSM to przyjemność, w której uczestniczą dwie osoby lub nawet cała grupka, która wie, na co się pisze i też tak naprawdę nie robi nic drastycznego. Jest to zwyczajnie stymulowanie zmysłów w sposób trochę bardziej nietypowy, niż zwykle.

Ciekawe stroje i bielizna

W sklepach erotycznych można znaleźć też stroje i przede wszystkim bieliznę, która oferuje coś więcej. Potrafi być ona naprawdę bardzo ekscytująca i dobrze jest przyjrzeć się jej z bliska, a potem wybrać coś dla siebie.