Czy warto stosować lampę bioptron?

Czy warto stosować lampę bioptron?

Terapia światłem przynosi bardzo dobre efekty. W światłolecznictwie stosowana jest bioptron lampa. Jest to urządzenie, które emituje spolaryzowane, pozbawione promieni UV światło o różnej długości fal.

Wskazania do stosowania lampy bioptron

Bioptron lampa jest urządzeniem leczniczym, które ma bardzo szerokie zastosowanie. Bioptron lampa doskonale sprawdza się w leczeniu takich schorzeń, jak: trądzik, oparzenia, owrzodzenia żylakowe nóg, trudno gojące się rany, blizny i bliznowce. Lampy bioptron sprawdzają się nie tylko w leczeniu chorób skóry.

Lampy biotron mogą być stosowane również w leczeniu dolegliwości bólowe. Bardzo dobre efekty daje stosowanie lampy bioptron w rwie kulszowej i barkowej, dyskopatii, bólach kręgosłupa, zespole cieśni nadgarstka, urazach stawów, mięśni i więzadeł. Generowane przez lampę bioptron promieniowanie korzystnie wpływa na nastrój i układ odpornościowy.

Ile kosztuje lampa bioptron?

Na rynku dostępne są lampy bioptron zepter. To lampy bardzo wysokiej klasy. Lampy bioptron zepter może być stosowane do wykonywania zabiegów u dorosłych i dzieci. Lampa bioptron zepter to urządzenie bezpieczne. Plusem jest to, że lampa bioptron zepter po konsultacji z lekarzem może być wykorzystywana w warunkach domowych.

Osoby, które zainteresowane są terapią światłem interesuje lampa bioptron. Warto pamiętać, że lampa bioptron cena uzależniona jest od jej przeznaczenia. Kompaktowa, idealna do użytku domowego lampa bioptron cena to około 5000 zł. Lampa bioptron do użytku w gabinetach kosztuje prawie 50 000 zł.