Szeroki wybór urządzeń i przyrządów wykorzystywanych w gabinetach

Szeroki wybór urządzeń i przyrządów wykorzystywanych w gabinetach

Każdy gabinet lekarski i stomatologiczny wykorzystuje w swojej pracy szereg urządzeń i przyrządów, bez których jego funkcjonowanie nie jest możliwe. Z jednej strony są to urządzenia służące do pracy, z drugiej – do dezynfekcji i sterylizacji. Szeroki wybór wszelkiego rodzaju urządzeń i przyrządów posiada firma, która zapewnia nie tylko profesjonalny sprzęt, ale też kompleksowe doradztwo oraz serwis (i to zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny). Wśród produktów firmy można wymienić przede wszystkim autoklawy, myjnie oraz unity stomatologiczne.

Autoklawy parowe Melag

Każdy gabinet lekarski lub stomatologiczny odpowiada za bezpieczeństwo pacjenta. A gwarancją czystych i sterylnych narzędzi bądź instrumentów są autoklawy parowe. Firma oferuje autoklawy Melag, które charakteryzują się najwyższą jakością, skutecznością, innowacyjnością i niezawodnością. Autoklawy zostały wykonane zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu usuwają z powierzchni narzędzi wszystkie wirusy, bakterie i inne drobnoustroje chorobotwórcze.

Myjnie termodezynfektory i unity stomatologiczne

Innym obowiązkowym wyposażeniem wszystkich gabinetów medycznych są myjnie termodezynfektory, które umożliwiają wyczyszczenie, zdezynfekowanie i wysuszenie narzędzi i instrumentów wykorzystywanych w gabinetach. Firma posiada w ofercie myjnie termodezynfektory Melag, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i solidnością. Ich dodatkową zaletą jest krótki czas pracy, co pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale także wodę i energię elektryczną.

Firma – oprócz autoklawów i myjni termodezynfektorów – oferuje swoim klientom także unity stomatologiczne Planmeca, które gwarantują komfortową i bardzo efektywną pracę. Co ważne – oferowane unity dentystyczne zapewniają także wygodę pacjentowi, co pozwala mu poczuć się bezpiecznym i zrelaksowanym. A zrelaksowany pacjent to także większy komfort pracy dla dentysty.

Firma oferuje szereg urządzeń niezbędnych w gabinetach lekarskich i stomatologicznych. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania.