Szklane schody są wyjątkowo eleganckie

Szklane schody są wyjątkowo eleganckie

Nikogo nie trzeba przekonywać, że szklane schody wyglądają innowacyjnie i elegancko, dlatego są doskonałym wyborem do każdego wnętrza. Wiele osób z pewnością zapyta się o ich bezpieczeństwo, ale jeżeli zastosujemy szkło bezpieczne, tego rodzaju szklane schody będą konstrukcją jak najbardziej wytrzymałą na wszelkiego rodzaju wstrząsy, uderzenia i inne niekorzystne warunki. Dzięki temu że stosowane jest szkło bezpieczne VSG ESG, czyli inaczej mówiąc wysokiej jakości szkło hartowane, można po takich schodach chodzić i użytkować je tak samo jak schody wykonane z płytek czy z drewna.

Wykorzystanie szkła do produkcji schodów

Schody produkowane są ze szkła o wyjątkowo wysokiej jakości. Co prawda tego rodzaju szkło bezpieczne cena jest dość wysoka, mimo to warto zainwestować w tak porządne szkło hartowane, które jest wykonane z trzech bądź większej ilości warstw szkła hartowanego. Warstwy takiego szkła są ze sobą klejone za pomocą specjalistycznego i mocnego kleju, aby w rezultacie mogły stanowić podstawę mocnych i eleganckich schodów ze szkła.

Wybierz projekt na schody ze szkła

Korzystając z najnowszych rozwiązań możesz wybrać projekty ze szkłem praktycznie w każdym miejscu. Takie szkło bezpieczne Poznań może być zastosowane nie tylko na stopniach, ale również jako szklana balustrada czy szklane poręcze. Całość podświetlona nowoczesnym oświetleniem Led stanowi doskonałą kompozycję w domu.

Rozwiązań na projekty szklanych schodów jest bardzo wiele. Można bowiem zamontować szklane schody półkowe, ale równie dobrze można zdecydować się na kręcone schody ze szkła. Wszystko zależy od naszych upodobań i preferencji. Najważniejsze, że szkło hartowane jest wyjątkowo wytrzymałe i prezentuje się naprawdę estetycznie.